HABERLER

Boyacı Lazım Ankara

Boyacı Lazım Ankara
  • Tarih: 02 - Aralık - 2021

Boyacı Lazım Ankara

"Boyacı lazım Ankara" şeklinde yapılan aramalar genellikle karşılığını bulmaktadır. Bu aramalar karşılığında irtibata geçilen birçok boya ustası ne yazık ki aldığı kararlarla kötü sonuçların elde edilmesine neden olabilecektir. Bundan dolayı oldukça dikkatli olmalı ve özellikle de bu alanda yeterince deneyimi olmayan ustalarla çalışmamalısınız. 

"Boyacı lazım Ankara" şeklinde yapılan aramalara cevap veren boya ustalarının en sık yaptığı hatalardan birisi yeterince tecrübeleri olmadığından dolayı genellikle renk seçimlerinde ortaya çıkmaktadır. Aslında kullanılmasında herhangi bir sıkıntı olmamasına rağmen bu renklerin kullanılması genelde alanda küçük bir izlenim oluşmasına neden olmaktadır. Ayrıca diğer renklerle ve aksesuarlarla da kombin edilmesi oldukça zor olmaktadır.

Kirli şeftali

Soluk renklerin, alanı görsel olarak genişletme yeteneğine rağmen bazı renkler iç mekanı büyük ölçüde küçük gösterebilmektedir. Örneğin 20 yıl önce moda olan kirli şeftali rengi artık iç mekanda tatsız bir ton olarak kabul edilmektedir. Bu, 2000'lerin başarısız, korkunç Avrupa tarzı yenilemeleriyle olan çağrışımlar da dahil olmak üzere, tasarımı görsel olarak basitleştiren ilginç olmayan bir renktir.

Kirli şeftali yerine kullanılacak bej, herhangi bir iç mekan için mükemmel bir temeldir. Daha parlak bir seçenek istiyorsanız beji, mavi veya grafit ile birleştirin. Hedefiniz nötr alan oluşturmak ise, bej beyazla birlikte harika görünecektir.

Saf pembe

Birçok iç mekana uymayan başka bir renk, saf pembedir. Özellikle saf haliyle, birleştirilmesi oldukça zor bir renktir. Ayrıca, yetişkin bir iç mekanda aşırı parlak ve çocuksu görünecektir. Sıcak pembenin uygun olduğu tek yer çocuk odası olabilir. Ayrıca, odanın alanı küçükse, alanı aşırı dar gösterebilmektedir.

Bunun yerine pastel pembe kullanımı daha güzel ve pastel aralığın geri kalanıyla daha iyi birleşecektir. Küçük bir odanın iç kısmına dahil edilebilir ve "Boyacı lazım Ankara" şeklinde yapılan aramalara da en doğru cevap olabilecektir.

Bordo

Bordo rengi, doğru kombin ve uygun aydınlatma sağlandığında derin ve güzeldir. Kasvetli iç mekanlarda bordo, yas atmosferi oluşmasına neden olacaktır. Aynısı, örneğin duvarlardaki boya gibi mat dokular için de geçerlidir. Küçük bir odanın iç kısmındaki bordo rengi iyi aydınlatılmalı ve parlak veya aynalı yüzeylerle tamamlanmalıdır. Aksi takdirde, orijinal ve aktif renk tüm alanı "yiyecektir".