HABERLER

Çankaya Ev İşyeri Boya Ustası

Çankaya Ev İşyeri Boya Ustası
  • Tarih: 02 - Aralık - 2021

Çankaya Ev İşyeri Boya Ustası

Çankaya Ev İşyeri Boya Ustası tarafından beyaz renk, resmi olarak soğuk renkler olarak adlandırılır. Ancak sıcaklığı mavi, yeşil, sarı ve kırmızının karışımına bağlıdır. Bu nedenle, duvarlar için boya veya bir kanepe için döşeme seçerken odanın aydınlatmasına odaklanmak önemlidir.

Pencereler büyükse ve güneşli tarafa bakıyorsa, beyazın soğuk bir tonunu kullanın ve aynı sıcaklıktaki parlak tonlarla tamamlayın ve yeterli ışık yoksa sıcak bir renk seçmek daha iyidir.

Beyaz renk kararlılığından uzaklaşın

İç mekanın uzun zaman önce geliştirilmiş standartları bulunmaktadır. Beyaz tavan, beyaz eşik, pencere ve pencere eğimleri şeklinde bu standardı ifade edebiliriz. Kapı, pencere kolları ve radyatörler de çoğunlukla beyazdır. Genel olarak, bu klasik bir numaradır. Ama numarayı reddederseniz, daha fazlasını kazanabilirsiniz.

En azından kısmen duvar rengine boyanmış olan tavan, alanın daha uzun görünmesini sağlayacaktır. Parlak bir pencere çerçevesi, iç mekanı daha ilginç hale getirir. Bu çalışma aynı zamanda pencereye ve arkasındaki manzaraya dikkat çeker. Duvar rengine uygun kapı ve pencere kolları veya radyatörler, beyaz bir yama gibi görünmeyecek ve iç mekanı daha uyumlu hale getirecektir.

Mat ve parlak beyazı karıştırın

Çankaya Ev İşyeri Boya Ustası ile birlikte tek renkli bir iç mekan yapmaya veya arka plan olarak beyaz kullanmaya karar verirseniz, yüzeylerin mat mı yoksa parlak mı olacağına karar vermelisiniz. Bunların karıştırılması önerilmez. Bunun nedeni mat ve parlak yüzeylerin ışığa farklı tepki vermesidir. Parlaklık onu yansıtır ve bu nedenle bize daha parlak görünür. Bununla birlikte mat dokular ışığı emer ve daha sessiz görünür.

Beyazın alternatiflerini deneyin

Çankaya Ev İşyeri Boya Ustası ile alacağınız kararların öncesinde tabularınızı yıkmaya hazır olmalısınız. Özellikle beyaz renk üzerinde kararlılığınız varsa bunun için yapılabilecek çok bir şey olmayacaktır. Çünkü beyazın karşı koyulamaz bir liderliği söz konusu olacaktır. Bununla birlikte beyazın yerine ya da beyaz ağırlıklı boyanan bir alana farklı parlak renkler kullanarak daha özgün çalışmaların ortaya çıkmasını sağlayabilirsiniz. Bu durumda çok daha renkli ve size özgün bir alana sahip olabileceksiniz.